Apie

gamintoją

Maisto papildo „BioSil“ gamintojai – tai belgų įmonė „Bio Minerals NV“, kuri jau daugiau nei 25 metus investuoja į klinikinius tyrimus, siekdami palaikyti ir sustiprinti natūralius fiziologinius žmogaus organizmo procesus.

Šie maisto papildų gamintojai vertina tyrimus ir rezultatus, dėl to kantriai investuoja savo laiką ir išteklius tirdami naujas molekules ir kompleksus bei įvairius klinikinius tyrimus. 

Žmogaus kūnas žino, kaip galima save pataisyti ir atjauninti, o gamintojo patentuotas junginys ch-OSA®, papildytas vitaminu C, padeda tai padaryti skatindamas natūralų grožį ir padeda palaikyti normalų kolageno susidarymą.

1990 m.

Medicinos mikrobiologas iš Antverpeno universiteto nustatė, kad cholinas yra idealus partneris stabilizuojant ortosilicio rūgštį optimaliam biologiniam žmogaus organizmo aktyvumui.

1994 m.

Buvo įkurta įmonė „Bio Minerals NV“, siekiant sukurti cholinu stabilizuotą ortosilicio rūgštį (ch-OSA®), skirtą naudoti maisto papilduose, ir toliau ištirti galimą komplekso naudą.

1995 m.

„BioSil“ veganiški lašai buvo pristatyti sveiko maisto parduotuvėse visoje JAV. O toliau tęsėsi moksliniai tyrimai ir jų rezultatų paskelbimas.

„Ch-OSA®“ tai unikali gamintojo patentuota formulė, papildyta vitaminu C, kuris padeda puoselėti natūralų grožį.

Formulė yra sudaryta iš dviejų komponentų komplekso:
ortosilicio rūgštis (OSA): biologiškai aktyvi silicio forma;
cholinas (ch): maistinė medžiaga.

Tiek cholinas, tiek OSA yra medžiagos, kurias gamina ir kasdieniuose organizmo procesuose naudoja mūsų kūnas.

Maisto papildas „BioSil“ taip pat yra veganiškas ir be GMO, o tai reiškia, kad nėra pavojaus nuryti sunkiuosius metalus ar kitus toksinus.