Mylėk
save kaip

Irina

#grazibefiltro

Q: Ar dažnai dalini sau komplimentus?
I: Kiekvieną dieną praktiškai. Ryte atsikėlus visą laiką pasižiūri į veidrodį, įvertinu save, pasakau sau kaip aš šiandien gražiai atrodau. Ir kas mane stebina, kad su amžiumi aš sau vis labiau patinku.

Q: Labai geras įprotis sau dalinti komplimentus. O ką labiausiai savyje myli? Už ką dovanoji sau komplimentus?
I: Tiesą sakant, dar ir iš vyro dažnai girdžiu komplimentus. O tai irgi paskatina ir tokį pasitikėjimą savimi duoda, kadangi jis dažniausiai sako, kad labiausiai jam patinku be makiažo ir be kažkokių papildomų aksesuarų. O savyje, iš esmės, viskas man patinka: nenorėčiau nieko keisti, absoliučiai viskuo esu patenkinta – taip, kaip gamta sukūrė, tėvai kokiais genais apdovanojo. Tai esu be galo patenkinta tuo, kokia esu.

Q: Ar buvo gyvenime toks periodas, kai dėl kažko kompleksavai ar norėjai kažką savo išvaizdoje pakeisti?
I: Ne, nesu kompleksavusi dėl nieko. Galbūt tai yra įtaka mano aplinkos, kurioje aš augau ir tos kompanijos, su kuria aš bendravau: nei vienur niekada nebuvo iš manes tyčiojamasi dėl tam tikrų išvaizdos dalykų. Tiesiog augau tokioje darnioje aplinkoje, kuri neskatino manęs kompleksuoti.

Q: Galima sakyti laimėjai loterijos puodą, nes šiais laikais labai daug kas turi daug kompleksų, iškreiptą savęs matymą… 
I: Iš esmės gal atėjo, tiesiog, tas supratimas ir suvokimas, kad kiekviena tavo kūno dalis ir kiekvienas kažkoks niuansas yra unikalus ir išskirtinis. Ir aš atrodau taip, kaip aš atrodau geriausiai. Tad mano nuomone reikia tiesiog stengtis palaikyti savo organizmą ir savo kūną taip, kaip jis jaučiasi geriausiai. 

Q: Kokie komplimentai tau sukelia šypseną?
I: Tokie komplimentai, kurie yra netipiniai. Tie, kurie nėra tiesiog pasakymas, kad „tu esi graži“ arba „tavo plaukai gražūs“. Tai tokie įprasti komplimentai, kuriuos galbūt mes priimame gan paprastai ar tiesiogiai. Kaip pavyzdį vėl panaudosiu savo vyrą, nežinau kodėl šiandien tiek daug jį miniu, bet tikriausiai jis yra tas žmogus, kuris dažniausiai man sako komplimentus (šypsosi). Tai jisai sako: – „Tavo pačios gražiausios ausys gyvenime“ (juokiasi). Tokie neįprasti komplimentai man ir sukelia šypseną, Žinoma, kai giria protą ar humoro jausmą irgi labai labai patinka.

Q: O į kokius dalykus atkreipi dėmesį kituose žmonėse? Ką pastebi?
I: Nors mano darbas ir susijęs su išvaizda, įvaizdžiu, tačiau žmogaus pagal tai nevertinu. Labiau atkreipiu dėmesį ar žmogus mandagus, ar jis su tavimi pasisveikino, ar nusišypsojo. Man labai svarbus tas pirminis įspūdis, reakcija.

Q: Tai išvaizda labiau antrinis dalykas?
I: Man taip. Man svarbiau ar žmogus yra atidus kitiems. Bet aš tikrai suprantu ir išvaizdos galią ir įtaką. Nes yra ta akimirka, tas pirmas įspūdis, kai tave jau gali vertinti, nors mes dar nepasisveikinom. Tai tas tikrai yra be galo svarbu: kaip tu atrodai, kaip tu save pateiki. 

Q: Jeigu kurtum grožio formulę, kokius ingredientus sumaišytum?
I: Mintis, pozityvumą… Pagrindinis ingredientas – pozityvus mąstymas (pozityviai galvot, negalvot kažko blogo, nelinkėt žmonėm blogo). Viskas prasideda nuo minčių. Ir jeigu tavo mintys bus pozityvios, aš manau, kad tu ir atgal gausi tokį patį pozityvumą. O su pozityvumu grožis pradeda spinduliuoti iš vidaus. O tai ir yra pagrindinis dalykas. 

Q: Ar būna dienų, kai norisi pasislėpt nuo visų? Užsidėti kaukę, kad niekas nematytų?
I: Geras klausimas. Neprisimenu… Galbūt taip ir atsakysiu – neprisimenu dienų, kada norėjau pasislėpti. Iš esmės, dėl to, nes aš save myliu visą: ir be makiažo ir be madingų drabužių, įvaizdžio. Aš save myliu tiesiog ryte atsikėlusią: ir šeštadienį ir sekmadienį. Vos tik atsikėlusi ir nepasidažiusi galiu eiti ir į miestą ir į parduotuvę ar su draugais susitikti ir man tai yra tiesiog kaip norma. 

Q: Žinome, jog mėgsti save fotografuoti ir filmuoti ir įrašais dalintis socialiniuose tinkluose. Gal turi ten mėgstamą filtrą? 
I: Filtrą turiu. Jį naudoju, bet labai labai retai, nes man kažkaip norisi save pamatyti taip, kaip aš save matau. Bet šiuo metu atradau tokį… (ieško telefone). Man patinka keisti filtrai, ne tie, kurie tiesiog tave pagražina, bet suteikia įdomumo ir yra su tam tikra žinute. 

Q: Ar gali parodyti ir mums? 
I: Taip! (fotografuojasi). Tai toks filtras, kuris sudvejina vaizdą ir padaro iš jo tokią abstrakciją. Gaunasi iš nuotraukos toks menas, kuris labiau man ir patinka, nei įprasta nuotrauka.

#grazibefiltro

Play Video
Play Video